Hálás szívvel köszönjük eddigi nagylelkű támogatásukat, amely hozzájárult a Molnár Antal Zeneiskola alapítványának sikeréhez. Arra bátorítjuk Önöket, hogy amennyiben lehetőségük engedi, továbbra is segítsék előremutató küldetésünket. Az adójuk 1%-ának felajánlásával közvetlenül támogathatják diákjaink zenei képzését, lehetővé téve számunkra, hogy még magasabb színvonalú oktatási környezetet biztosítsunk számukra.

Alapítvány neve:
„A XXI. Század Zenéje” Alapítvány
Adószáma
18070039-1-42

Alapítvány nagyobb kiadásai a  2023/2024-es tanévben

Hangszerek vásárlása, karbantartása

– gitár, nagybőgő, alt szaxofon és hegedű vásárlása

– vonós hangszerek javítása 

Hangszertartozékok vásárlása

– cimbalom ütő, vonós húrok, hárfakocsi, nagybőgő pickup, triangulumtartó vásárlása 

Iskola koncerttermének díszítése

–  függönyök vásárlása

Egyéb támogatások

– verseny nevezési díjak

– vizsga konzulens díjak

– verseny útiköltségek

– programok támogatása

Alapítvány céljai

Hangszerek vásárlása, karbantartása

A legtöbb tanszakon iskolánk ingyenesen, bérleti díj nélkül biztosít hangszert saját növendékei számára, azonban hangszereink állandó karbantartást igényelnek a használatból adódó amortizáció miatt, emellett folyamatosan próbáljuk bővíteni, fejleszteni hangszerparkunkat, mely rendkívül költséges. Alapítványunk az elmúlt években számos alkalommal juttatta minőségibb hangszerhez növendékeit.

Növendékeink zenei fejlődésének támogatása

Tanulóink zenei fejlődéséhez, és motivációjuk fenntartásához elengedhetetlen a versenyeken, kurzusokon, koncerteken való részvétel. Alapítványunk anyagi támogatást biztosít a megvalósításhoz.

További célok

 

  • Tanulmányi kirándulásokon diákjaink, tanáraink részvétele
  • Iskolanapi bemutató
  • Hangversenyek, vidéki, külföldi koncertek szervezése
  • Eszközfejlesztés az irodai munka megkönnyítésére
  • Kotta és CD kiadása
  • Könyvtár bővítése