1975 óta ünnepeljük október 1-én a Zene világnapját. Ezen alkalomból a Molnár Antal Zeneiskola minden évben megrendezi hagyományőrző koncertjét, melyen iskolánk tehetséges növendékei mellett tanáraink is közreműködnek.
A hangversenyen felcsendült Leszkovszki Albin Szimfonietta című darabja a vonós zenekar tolmácsolásában, majd  Horváth Emma trombitán,  Ji Linyi gitáron játszott. A koncerten fellépett Lescsinszky Áron, iskolánk új zongoratanára.
A hangversenyen díszvendégként voltak jelen a Keszthelyi Festetics György Zeneiskola tanárai és kiváló növendékei. Fellépett a SYNUS Szaxofon Quartett és a Festetics Fuvola Együttes. Szólóban hallhattuk Nagy Róbert Benjámint és Pozsegovits Gergelyt zongorán. A koncert zárásaként az Oliver c. musicalből énekelte el a „Lát-e még” c. dalt   Farkas Olivér.

Gratulálunk a fellépőknek és a felkészítő tanároknak.