Megváltozott a térítési- és tandíj befizetés módja! 

Megváltozott feltételek mellett újraindult iskolánkban a 2020-2021-es tanév második félévi térítési- és tandíj befizetése. A Molnár Antal Zeneiskola január 22-ig kiküldte a Kréta hozzáféréseket az iskolának megadott email címre. Kérjük, hogy amennyiben nem kapott hozzáférést a rendszerhez,  vegye fel iskolánkkal a kapcsolatot. A befizetés továbbra is utalással teljesíthető, de az utalás adatai a Kréta rendszerén belül érhetők el.  Az online befizetéssel kapcsolatos bővebb tájékoztató lentebb olvashatóAmennyiben kérdése van az alábbi elérhetőségeken tudunk segítséget nyújtani.

E-mail cím: maz@mazene.hu

Telefon: 06 1 342 6128 , 06 1 342 2907

 

Az alapítványi hozzájárulás továbbra is külön utalással fizethető az alábbi adatok szerint:

Az átutaláshoz a kedvezményezett neve: „A XXI. Század Zenéje” Alapítvány

Bankszámlaszám: 11707024-20354837

A közlemény rovatba a következőket kell feltüntetni:

Zeneiskolai főtárgy tanár neve, tanuló neve

(például: Példa, Hangos Piroska).