Vonós sikerek a Bihari Vonós Fesztiválon

2020-ban a különleges helyzetre való tekintettel online rendezték meg a Bihari János Vonósfesztivált, melyre iskolánk nyolc növendéke  videófelvételt küldött be.

Lin Xi Kiemelt arany fokozatban részesült, Lin Rui Arany fokozatot kapott. Tanáruk Gáblik Judit. Csehi Noémi produkcióját Arany minősítéssel, Csehi Klárát Ezüst minősítéssel értékelte a zsűri. Szabó Réka, Balabás Eszter, Szeley Anna Bronz minősítést kapott. Felkészítő tanáruk Klausz Nóra. Ilankovic Teodora produkcióját Bronz fokozattal értékelte a zsűri, tanára Gáblik Judit.
A versenyen résztvevő növendékeknek és tanáraiknak szívből gratulálunk. További sok sikert pályájuk során. A versenyen való felkészülést, és a produkciók sikerét kiválóan segítette iskolánk megbecsült korrepetitora, Leszkovszki Albin. Munkájáért hálásak vagyunk.